ISTANBUL HAVA DURUMU İSTANBUL
Çatalağaç köyü halk oyunları ekibi

Bizden Haberler

Çatalağaç Köyü Derneği

Bursa’da Köylülerimiz İle Buluştuk

- +

Çatalağaç Köyü Derneği olarak ” KÜLTÜRÜMÜZÜ YAŞATMAK İÇİN ÇIKTIK YOLA ” amacıyla Bursa‘da yaşayan köylülerimiz ile bir araya geldik.

Derneğimiz ve köyümüz ile ilgili istişareler yapılarak karışılıklı fikir alış verişinde bulunuldu. Duyarlı insanların toplanarak destek amaçlı faaliyetlerde bulunması toplum arasında sıkı bir bağ oluşturarak birlikteliği güçlendirir. Bu faaliyetler siz değerli köylülerimiz olmadan gerçekleşemez ve herkes kendini düşünerek hareket ederse ne toplum içinde yaşamanın ne de maddiyatın hiçbir değeri kalmaz.

Bireylerin beraber hareket etmeleri elbette gurbette yaşayan köylülerimiz için faydalı olur. Birlik beraberlik içinde olan toplum kendi kendini yönetir, dışarıdan müdahalelere izin vermez. Karşılaşılan sorunlar daha çabuk çözülür ve gelişmek için gerekli şartlar kolayca aşılır.

Hasbihal ve istişare ortamında gerçekleşen toplantımızın köylülerimiz ve derneğimizin için hayırlı olmasını dileyerek, Bursa’daki köylülerimize misafir perverliklerinden ve istişare toplantımıza değerli vakitlerini ayırarak katılımlarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Toplantımızın gerçekleşmesi için uygun ortamı sağlayan Turan GÜVENDİ’ye teşekkür ederiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çatalağaç Köyü Derneği Yönetim Kurulu

Comprar Amoxil 20mg Sin Receta

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.