ISTANBUL HAVA DURUMU İSTANBUL
Çatalağaç köyü halk oyunları ekibi

Güncel

Çatalağaç Köyü Derneği

Gece ve Piknik Tarihi Belli Oldu

- +

Dernek Yönetim Kurulumuz 17 Aralık 2016 Cumartesi günü dernek merkezinde toplanarak yapılacak gece ve 3. Kültür Şöleni ile ilgili görüştü.

Yönetim Kurulu üyeleri ve köylülerimizle yapılan görüşmeler sonucunda 1 Şubat 2017 Çarşamba Akşamı Yeşilpınar’da bulunan Lale Düğün Salonu’nda tüm köylülerimizi bir araya toplayacağımız bir gece organize edilmesine karar verildi. Yapılacak bu gece ile ilgili köylülerimize ulaşılması için izlenecek yol, gecede yapılacak etkinlikler görüşülerek karara bağlandı.

3. Kültür Şöleni için Beytaş Riva Tesisleri ile ilgili yapılan görüşmeler değerlendirildi. Beytaş yönetimi ile yapılan görüşme yönetim kurulu üyelerine aktarıldı. 21 Mayıs 2017 tarihinde Beytaş Riva Tesislerinde 3. Kültür Şöleni’nin yapılmasına karar verildi.

Yönetim Kurulumuz yapılacak etkinliklerle ilgili görev almak isteyen üye ve köylülerimizle görüşülmesine

, üyelerimize ve köylülerimize ulaşım konusunda yönetim kurulu üyeleri arasında görev dağılımının yapılmasına karar verdi.

Yönetim kurulu toplantısı derneğin mali durumunun incelenmesi, yapılacak çalışmalar ile ilgili maliyetlerin gözden geçirilmesi ile sona erdi.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.