ISTANBUL HAVA DURUMU İSTANBUL
Çatalağaç köyü halk oyunları ekibi

Güncel

Çatalağaç Köyü Derneği

Hasan Turan’dan Teşekkür Belgesi

- +

Çatalağaç Köyü Derneği 1. Piknik Şölenine katılan Giresun Federasyonu Başkanı Hasan Turan Kurucu Başkanımız Yunis Meral’e Halk Oyunları Ekibi ve derneğimizin Giresun kültürüne yaptığı katkılardan dolayı bir teşekkür belgesi verdi.

Piknik_07

Hasan Turan, piknik şölenimize yaptığı konuşmada “Yeni kurulan derneğimiz ve ilkini yaptığınız pikniğinizin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Kültürün, gelenek ve ananelerin yaşatılmasında sivil toplum kuruluşlarının önemini her gittiğimiz yerde vurguluyoruz. Çatalağaç Köyü Derneğinin kuruluşunda emeği geçen arkadaşlarımı kutluyor ve başarılar diliyorum. Feshanede ve Giresunspora destek gecesinde sahne alan Çatalağaç Köyü Halkoyunları ekibini yoğun protokol programımız nedeniyle doya doya izleme şansımız olmamıştı. Bugün onları doya doya izlemek istiyorum. Bu yüreği genç abi ve ablalarıma bu kültürümüzün yaşatılması için verdikleri çaba için de çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Kurucu Başkanımız Yunis Meral’de Giresun Federasyonu Başkanı Hasan Turan’a katılımı ve katkılarından dolayı teşekkür ederek “Kültürümüzün yaşatılması için dernek olarak mücadele etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Piknik_31

Giresun Federasyonun’da Doğankent’i temsil eden yönetim kurulu üyeleri Ali Alim ve Serkan Cihan ve Giresun Günleri’nin organizasyon komitesi başkanı Temel Bilecen pikniğimize katılanlar arasındaydı.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.