ISTANBUL HAVA DURUMU İSTANBUL
Çatalağaç köyü halk oyunları ekibi

Güncel

Çatalağaç Köyü Derneği

Kahvaltı Programımızı Gerçekleştirdik.

- +

Dernek yönetim kurulumuz 8 Mart 2015 Pazar günü üyeleri ve köylülerimizle bir araya geldi. Beykozlu Giresunlular Derneğinin genel merkezinde gerçekleştirilen kahvaltı programında hem üyelerimizle birlikte kahvaltı etme imkanı bulduk hem de derneğimizin gidişatı hakkında üyelerimizi bilgilendirdik.

IMG_1470

Dernek Genel Sekreterimiz Abdullah Öner Meral, derneğin durumu ile ilgili üyeleri bilgilendirerek yapılacak çalışmalara tüm üye ve köylülerin katılması ile daha güçlü bir STK olunabileceğini belirtti. Meral, “Bu günün Dünya kadınlar günü olması nedeniyle yönetim kurulu adına yönetimin kadın üyesi Mineş Pirdal’a Orhan Şen tarafından sizlerin huzurunuzda karanfil hediye ediyoruz.” dedi. Yönetim Kurulu üyeleri kahvaltıya katılan tüm kadınlarımıza karanfil hediye ederek Dünya kadınlar gününü kutladı.

IMG_1483

Toplantı gündeminde; kadın ve gençlik kollarının kurulması, Taksim yürüyüşüne hazırlık, halk oyunları ekibi, temsilcilerin belirlenmesi konularında görüş alışverişinin gündemde olduğunu belirten Genel Sekreterimiz sözü Mineş Pirdal’a bıraktı.

Kadın kollarının oluşturulması konusunda yetkili olan yönetim kurulu üyemiz Mineş Pirdal burada yaptığı konuşmada Çatalağaçlı kadınların çok yetenekli olduğunu, daha etkili çalışarak derneğin geleceği ile çok daha iyi çalışmalar yapabileceğini söyledi. Kadın kollarının oluşturulması koordinasyonunu sağlamak üzere Emine Kudi ve Gönül Öztürk Anadolu Yakası sorumlusu

prednisolon 5mg kaufen

, Emine Bişkin ve Mineş Pirdal’da Avrupa yakası sorumlusu olarak oya sunularak kabul edildi.

IMG_1453

Taksim yürüşünde yapılmak istenen faaliyetlerle ilgili bilgi veren Başkan Yardımcısı Mustafa Yazar, Taksimdeki yürüşe katılımın sağlanması için her türlü ulaşım imkanının sağlanacağını, katılmak isteyen köylülerimizin komşuları ile birlikte Çatalağaç Köyü kortejine katılmalarını istedir. Bursa’dan katılmak isteyenler içinde gerekli ulaşım imkanlarının sağlanacağını belirtti.

İlçe ve Mahalle temsilcilerinin belirlendiği kahvaltı programında Eyüp Günçaldı’nın Yeşilpınar, Ali Kandaz’ın Karlıtepe, Mustafa Pir’in Sancaktepe ve Sultanbeyli, Mustafa Pirdal’ın Kadıköy, Kartal, Maltepe ilçelerinde dernek temsilcisi olarak görev yapmaları ve yetki belgelerinin çıkarılması karara bağlandı.

IMG_1460

Dernek Başkanı Yunis Meral, kahvaltı programına katılan tüm köylülerimize ve üyelerimize teşekkür ederek, yönetim kurulunu üyelerin isteklerinin daha iyi çalıştıracağını belirti.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.