ISTANBUL HAVA DURUMU İSTANBUL
Çatalağaç köyü halk oyunları ekibi

Bizden Haberler

Çatalağaç Köyü Derneği

Temsilcilerimiz Göreve Başladı

- +

Derneğimiz

Kondylooma tiedotus

, Uzun zamandan beri İstanbul’daki köylülerimizin çalışmaları ile kültürel ve sosyal faaliyetlerine devam etmektedir.

Yönetim kurulumuz 07.01.2022 tarihinde toplanarak, köyümüzün de sorunları ile yakından ilgilenebilmek amacıyla köyde ve yakın çevresinde ikamet eden dernek üyelerinden temsilci ataması gerçekleştirmişti. Dün akşam zoom üzerinden yapılan toplantı ile yetki belgelerini alan temsilcilerimiz resmen görevlerine başladı.

Toplantıda konuşan Erol Naci Pirdal, amaçlarının Köy Muhtarı ile iletişim halinde olarak Köydeki insanlarımızın ve köyümüzün sorunlarına daha katılımcı bir bakış açısıyla çözümler üretmek olduğunu belirtti.

Av. Burak Şahin Köyümüzün ve köylümüzün her türlü hukuki sorunları ile dernek bünyesi altında daha yakından ilgili olacaklarını söyledi.

Soner Aydın Köydeki gençlerin eğitimli ve yetenekli olduğunu

, güzel projeler üretilirse güzel çalışmaların içinde olacaklarına inandığını söyledi.

Yunis Meral ise uzun yıllar dernek işleri ile uğraştığını belirterek tecrübelerini gençlere aktarmaya hazır olduğunu belirtti.

Dernek Başkanımız Mustafa Yazar

buy generic levitra

, köydeki insanlarımızın da bu faaliyetlere katılmasıyla derneğin yeni bir misyonunun ortaya çıkmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Mustafa Yazar, motivasyonlarının çok yüksek olduğunu, Türkiye ve yurt dışındaki bütün köylülerimizle iletişime geçerek birlik ve beraberliği sağlamayı hedeflediklerini belirti. Bunu yaparken de başta köy muhtarımız olmak üzere bütün kamu kurumu ve özel sektörle de ortak çalışma yapacaklarını dile getirerek temsilci arkadaşlara başarılar diledi.

 

 

 

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.