ISTANBUL HAVA DURUMU İSTANBUL
Çatalağaç köyü halk oyunları ekibi

Bizden Haberler

Çatalağaç Köyü Derneği

Türkiye Aşçılar Federasyonu Milli Takımı

- +

Köyümüzün değerlerinden, Bursa’da ikamet eden Nurettin BAYRAK’ın oğlu Alparslan BAYRAK’a Türkiye Aşçılar Milli Takımında çıkmış olduğu bu yolda Çatalağaç Köyü Derneği olarak başarılar dileriz.

Sayın Alparslan BAYRAK’ın öz geçmişi;

Merhaba ben Alparslan BAYRAK 1988 – Giresun / Doğankent / Çatalağaç Köyü doğumluyum evli ve 2 çocuk babasıyım.

25 yıldır Bursa’da yaşamaktayım. Bursa Anadolu Otelcilik Lisesi Mutfak sınıfından 2007 yılında mezun olduktan sonra , Eskişehir Anadolu Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Aşçılık Programından 2009 yılında mezun oldum.

Üniversite yıllarımda Eskişehir’in Bilindik Oteli olan Anemon Otelinde çalışma hayatına atıldım. Daha sonra Muğla / Göcek Lykia Resort Otelinde 2 sezon çalıştıktan sonra Antalya /Manavgat / Gündoğdu köyünde bulunan Novum Garden Otelinde Alacart Mutfağında 1 yıl çalıştım. Bursa’ya döndükten sonra da sırasıyla Uluslararası zincir oteller olan Holiday İnn , Crowne Plaza ve daha sonra Sheraton Otelinin Alacart şefliğini ve Junior Sous şefliğini yaptım. Daha sonra Birleşmiş Milletler ( refugees ) UNCHR Projesi kapsamında Eğitmen Şef olarak OHEM ‘de çalışmaya başladım. Şu anda Bursa Sheraton & Aloft Otelinde Exe.Sous Chef olarak çalışmaktayım.

Çatalağaç Köyü Derneği olarak Giresun’umuzun, Doğankent’imizin (Harşıt) ismini duyuran  ve aşçılıkları ile anılan diğer iller arasında artık Doğankent’imizin (Harşıt) çocuğu olarak bende varım diyen, ailesini gururlandıran köyümüzün genç aşçısına hem iş hayatında

Kup Amoxil bez recepty w Warszawie

, hem de aile hayatında başarılarla dolu bir ömür diliyoruz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.