ISTANBUL HAVA DURUMU İSTANBUL
Çatalağaç köyü halk oyunları ekibi

Bizden Haberler

Çatalağaç Köyü Derneği

ÜYE OL DERNEĞİNİ YALNIZ BIRAKMA! Çünkü Hep Birlikte Daha Güçlü ve Daha Güzeliz!

- +

ÜYE OL DERNEĞİNİ YALNIZ BIRAKMA

Çünkü hep birlikte daha güçlü ve daha güzeliz!

Merkezi İstanbul’da olan köyümüz Çatalağaç Köyü Derneği’nin amaç ve hedeflerine ulaşabilmesi için, siz değerli insanlarımız ve köylülerimizin derneği sahiplenerek üye olmaları ve destek olmalarına ihtiyaç olup yarar görülmektedir.

Derneğin kuruluş amacı, faaliyet alanları, üye olma veya üyelikten ayrılma gibi konular genel hatlarıyla birlikte, tüzükte yazılı olarak belirtilmiştir. Maalesef, üzülerek belirtmek isteriz ki, biz diğer konularda bir araya gelip birlikte hareket etmekte zorlandığımız gibi dernek konusunda da zayıf kalarak, kayıtsız ve duyarsız kalıyoruz. Dernekçilik gönül ve fedakârlık gerektiren bir işi olup, hiçbir konuda zor ve zorlama yoktur. Özetlemek gerekirse, sosyal kültürel anlamda faaliyetler düzenleyerek insanlarımızın bir araya gelmelerini sağlamak, köyün ve insanlarımızın sorunlarının giderilmesi, menfaat ve çıkarlarının korunması için gerekli olan çalışmaları yapmak.

Bu doğrultuda; aşağıda bulunan ve paylaşılan bilgiler ışığında herkesin derneğe sahip çıkıp, sahiplenerek üye olarak yardımcı olmalarını arzu ederiz.

Üyelik İşlemi; https://catalagackoyu.org.tr/ adresi üzerinde bulunan ana sayfa üzerindeki Derneğimiz Başlığı altında yer alan üyelik formunu doldurulup imzalandıktan sonra, üyelik formu WhatsApp yoluyla veya Elektronik ortamda gönderilebilmektedir.

Yine, üyelik aidatı veya yapılacak yardımlar için banka hesap numarası aydı adres çubuğunda yer almaktadır.

Daha detaylı bilgi almak isteyenler, dernek Başkanımız veya Yönetim Kurulundan bilgi alabilirler.

Çünkü hep birlikte daha güçlü ve daha güzeliz!

 

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.