ISTANBUL HAVA DURUMU İSTANBUL
Çatalağaç köyü halk oyunları ekibi

Güncel

Çatalağaç Köyü Derneği

Yeni Yılın İlk Olağan Toplantısını Yaptık

- +

10 Aralık 2017 Tarihinde, Çatalağaç Köyü Derneği 2. Olağan Genel Kurul Toplantısında, yeni kurul yönetimi seçildikten sonraki ilk toplantımızı Beykoz/Şenevler’deki dernek ofisimizde gerçekleştirdik.Yönetim kurulu asil üyeleri olarak katıldığımız 3 saat süren toplantımızda

http://www.bleier-online.de/blogs/ohne/tuotekategoria/diabetes/index.html

, önümüzdeki 2 yıl içinde neler yapacağımızı , plan ve projelerimizi , nasıl bir yol izleyeceğimizi karşılıklı fikir teatileri yaparak istişare ettik ve birtakım kararlar aldık. İstanbul, Bursa ve Giresun başta olmak üzere birçok ilimizde tüm köylülerimizin bizden beklentilerinin yüksek ve güvenin tam olduğunun , köylülerimizin bizden farklı adımlar atmamız yönünde beklentilerinin olduğunun bilincinde olan yeni yönetim olarak, uzak yakın tüm köylülerimizin , öğretmenlerimizin, iş adamlarımızın fikirlerine , maddi ve manevi desteklerine ihtiyacımız olduğunun , özellikle dernek üyelerimizin aidatlarını düzenli şekilde ödemeleri gerektiğinin altını çizmek isteriz.
Yönetim kurulu olarak ayda bir toplanmamızın, bizim için daha yararlı olacağı kararını aldıktan sonra toplantıyı bitirdik.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.