ISTANBUL HAVA DURUMU İSTANBUL
Çatalağaç köyü halk oyunları ekibi

Haberler

Çatalağaç Köyü Derneği

Çepni Kültürü Ve Dayanışma Derneğinin Kongresine Katıldık

- +

Çatalağaç Köyü Derneği olarak Başkanımız Hamdi PİRDAL, yönetim kurulumuzda görevli olan Ali ŞAHİN ve Fikret TEKİN ile birlikte Doğankentli iş adamı Serkan CİHAN tarafından davet edildiğimiz ”GİRESUN ÇEPNİ KÜLTÜRÜ VE DAYANIŞMA DERNEĞİNİN 1. OLAĞAN KONGRESİ ’’ne katıldık.

Kurucu başkan Serkan CİHAN’ın tek liste olarak girdiği seçimi çoğunluğun reyleri ile tekrar kazanarak Giresun Çepni Derneğinin Başkanlığına seçilmiştir

, Doğankentli hemşehrimize ve ekibine yeni görevinde başarılar dileriz. Aynı zamanda CİHAN Eyüpsultan Belediyesi Milliyetçi Hareket Partisi meclis üyeliği görevini sürdürmektedir.

 

Geceyi muhabbeti ve şarkıları ile renklendiren, yöremizin güzel kalbe, gönle dokunan müzikleri ile katılımcılara hoş bir resital yapan Giresun’umuzun sanatçısı Özkan KARADENİZ’de teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Bu organizasyon vesilesiyle Harşit Federasyon yönetimi ve Doğankent Çevre Köyleri Dernek Başkanları ile hasbıhal yaparak güncel konular hakkında bilgi alış-verişinde bulunduk. Derneğimiz açısından verimli geçen bir katılım olmuştur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.