ISTANBUL HAVA DURUMU İSTANBUL
Çatalağaç köyü halk oyunları ekibi

Bizden Haberler

Çatalağaç Köyü Derneği

Kamuoyu Dikkatine Basın Açıklaması

- +

Bildiğiniz üzere derneğimiz zor bir süreçten geçmektedir. Biz yeni yönetim olarak derneğimizin zor gününde derneğimize sahip çıkmaya çalışıyoruz. Kırgın, üzgün köylülerimiz ile birebir iletişim kurarak derneğimize kazandırmaya çalışıyoruz. Bu yönde çalışmalarımız imkânlarımız ölçüsünde devam etmektedir.

Yeni yönetim olarak tüm hemşerilerimizi derneğimize sahip çıkmaya davet ediyoruz. Mutlaka eksiklerimiz ve hatalarımız olabilir. Şimdiye kadar köylülerimiz ile yapmış olduğumuz sohbet ve toplantılarda insanlarımızın derneğimize bakış açısı hep eleştiri odaklı olup, kişisel ve aileler arası kırgınlıkların giderek arttığı görülmektedir. Bizler elimizden geldiğince bu olumsuz tabloyu düzeltmeye çalışıyoruz. Siz değerli köylülerimizi üye olsun olmasın derneğimize sahip çıkmaya davet ediyoruz. Kişisel hesaplaşmaların derneğimize zarar verdiği kanaatindeyiz. Bütün köylülerimizin bu konuda duyarlılık ve hassasiyet göstermesini rica ediyoruz. Sorun yaşayan köylülerimizin sorunu içinde büyütmeden yönetimimiz ile konuşarak çözebileceğini bilmesini istiyoruz.

Değerli üyemiz Cevdet GÜNÇALDI’nın derneğimiz üyeliğindeki istifa sürecinde kendisi ile görüşüldü. Sayın GÜNÇALDI kendi özgür iradesiyle neden istifa ettiğini dernek yönetimimize gerek telefonla arayarak gerekse mesajlarla bildirdi. Kişisel hakların korunması anlamında istifa sebebi derneğimiz tarafından açıklanamayacağı için Sayın Cevdet GÜNÇALDI’nın istifa sebebini kamuoyuna kendisinin açıklamasının daha uygun olacağını düşünüyoruz.

Kamuoyunun bilgisine saygıyla arz olunur.

Çatalağaç Köyü Derneği Yönetim Kurulu.

Buy Generic zithromax Online

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.