ISTANBUL HAVA DURUMU İSTANBUL
Çatalağaç köyü halk oyunları ekibi

Güncel

Çatalağaç Köyü Derneği

Şahin Pirdal’a Ziyaret

- +

Yönetim kurulu üyelerimiz Gaziosmanpaşa Ak parti ilçe Başkanı Av.Şahin Pirdal ‘ı Ziyaret  etti.

Şahin Pirdal, 1968 yılında Tirebolu Kuzgun Köyü’nde doğdu. İlköğrenimi İstanbul Gaziosmanpaşa’da tamamladı. Küçükköy İmam Hatip Lisesini bitiren Pirdal, girdiği İstanbul Hukuk Fakültesini başarıyla tamamladı. Öğrenciliği döneminde başladığı ticaret hayatından sonra bağımsız olarak avukatlık yapmaya başladı.

Uzun yıllardır AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Av. Şahin Pirdal,Seçimlerde ilçe başkanlığına getirildi.

Ak Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı’na atanan Şahin Pirdal, gerçekleştirilen ziyaretten çok memnun kaldığını vurgulayarak,her daim Giresun’lu olmaktan  gurur duyduğunu ve hemşerilerimin yanımda olduklarını biliyorum .Çatalağaç köyünde Pirdal soyadını taşıyan vatandaşlarında olmasından oldukça memnun kaldığını ifade ederek akrabalıkların olabileceğini dile getirdi.Kurucu dernek yönetimi 8 hazirandaki piknik şölenine davet etti.Bu davetten oldukça memnun kalan Şahin Pirdal Teşekkür ederek Mutlaka katılacağını belirtti. Çatalağaç Köyü Derneği olarak sayın başkan’a hayırlı olsun der çalışmalarında başarılar dileriz.

Ziyarete Mustafa Yazar,Necati Güvendi,İbrahim Günçaldı,İkbal Pirdal,Mustafa Güvendi katıldı.IMG_5747

IMG_5750

IMG_5748

 

 

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.