ISTANBUL HAVA DURUMU İSTANBUL
Çatalağaç köyü halk oyunları ekibi

Güncel

Çatalağaç Köyü Derneği

Yönetim Kurulu Toplantımız Yapıldı

- +

toplantı_13nisanÇatalağaç Köyü Derneği Beykoz Çubuklu’da bulunan Dernek ofisinde faaliyetlerini belirlemek üzere toplandı.

Toplantıya Kurucu Yönetim Kurulu’nun tamamı katılarak aşağıdaki toplantı gündemi ile görüşmeye geçildi.

 1.       Üye aidatları

2.       Çatalağaçlıların iletişim bilgilerin toplanması

3.       Dernek Merkezi

4.       Piknik ve dernekle ilgili bilgilendirme yapmak amacıyla bölge ve sorumlularının tayin edilmesi

5.       Piknik faaliyetlerinin görüşülmesi

   

1. Üye Aidatları

Dernek yöneticileri yaptıkları çalışmalar sonucunda üye aidatları konusundaki eleştirileri paylaştılar. Kurucu Yönetim Kurulu oybirliği ile üye aidatlarının dernek tüzüğünde belirtilen rakamlarda olmasına karar verdi. Üye aidatı ödeyemeyecek durumda olan köylülerimizin derneğimize fahri üye olarak da kayıt yaptırabileceklerine karar verdiler.

2. İletişim Bilgilerinin Toparlanması

Kurucu Yönetim Kurulu tüm Çatalağaçlıların iletişim bilgilerinin alınarak SMS sistemine kayıt yaptırılmasına, dernek çalışmaları ve Çatalağaçlılarla ilgili tüm gelişmelerin SMS sistemi ile tüm köylüler ve üyelere bildirilmesine karar verildi.

 3. Dernek Merkezi

Başlangıçta Gaziosmanpaşa ve Beykoz’da açılmasına karar verilen ofislerin derneğin masraflarının düşürülmesi amacıyla Beykoz’daki ofisin tek merkez haline getirilmesine oy birliği ile karar verildi.

 4. Piknik ve dernekle ilgili bilgilendirme yapmak amacıyla bölge ve sorumlularının tayin edilmesi

8 Haziran 2014 tarihinde yapılacak piknik ile ilgili bölge sorumluları tespit edildi. Piknik ve dernekle ilgili Çatalağaçlıların bilgilendirilmesi amacıyla Kurucu Yönetim Kurulu’nun tamamının kendi bölgelerinde bilgilendirme toplantıları ya da ziyaretler yapmalarına karar verildi. Ayrıca farklı bölgelerde oturan Çatalağaçlılarla iletişime geçilerek buralarda da sorumluların belirlenmesine oybirliği ile karar verildi.

5. Piknik Faaliyetlerinin görüşülmesi

8 Haziran’da yapılacak piknikle ilgili ulaştırma konusu gündeme alındı. Piknikte kullanılacak matbuu evrakların ve derneğin matbu evraklarının hazırlanıp basılması için Kurucu Yönetim Kurulu içinde görevlendirme yapıldı.

Pikniğe davet edilecek Doğankent ve İstanbul’daki yerel yöneticileri davet etmek amacıyla yönetim kurulunda görevlendirme yapıldı.

Pikniğe katkı sağlayacak sponsor ve katılımcıların 25 Mayıs 2014 tarihine kadar belirlenmesine karar verildi.

Kurucu yönetim kurulu bir sonraki toplantısının 23 Nisan 2014 tarihinde Yeşilpınar’da yapılmasına karar verdi.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.